Co to jest abstrakcja?

Aby zrozumieć, co to jest sztuka abstrakcyjna, trzeba najpierw wiedzieć, co jest abstrakcja. Abstrakcja-to akt i rezultat abstrakcji, który nie może bezpośrednio dostrzec za pomocą zmysłów, to, co eliminuje betonu i odbiega od wyglądu w rzeczywistości. Kiedy słowo jest stosowany w dziedzinie artystycznej lub artysty, opisuje intencje nie stanowić istot lub konkretnych obiektów, z podaniem tylko elementy kształty, kolory, struktura ” lub „związek”.

abstrakcja
Abstrakcja-to nie jest wynalazek sztuki Zachodu. W czasach prehistorycznych i w innych kulturach już od wieków praktykowane i podziwiając sztuk wizualnych abstrakcyjnych, jak kaligrafia, po zapoznaniu się wiele wzorów, kształtów geometrycznych i stylizowanych pracujących od źródła sztuki.Od Renesansu i dalej troska odtworzyć iluzję rzeczywistości dominuje sztuki, jak malarstwo czy rzeźba, i przed przyjazdem Impresjonizm artyści włożyli priorytety w reprezentacji i dali większe znaczenie procedury miejscowości, odciągnąć ich od zjawisk zewnętrznych rzeczywistości.Jako sztuki, wchodzi w kryzys, streszczenie sztuka odchodzi, otwierając drogę nowej koncepcji, aby zrozumieć rzeczywistość i z pomocą ekspresjonizm lub kubizm, które reagują przeciwko realizmu, badając różne sposoby, niezależnie od abstrakcja rzeczywistości.

Abstrakcja jest metaforą

Sztuka abstrakcja jest w 1910 roku w Monachium, ręce, polski artysta Wasily Kandinsky ‚ ego, przedstawiając pierwsze myśli o streszczenie sztuka, której skutki uczyniły go jednym z przejawów bardziej znaczące XX wieku , jeden pomysł sprzeczne myśli sztuki.Streszczenie sztuka nie przedstawia kształty, obiekty lub ludzi, ale w których jest używany język visual własny z kilku wartości, różne, wykonując abstrakcja kształty, bez symulacji lub widoku, to prawda, oczywiście. To styl, który sprawia, że nacisk na szczegóły formalne, strukturalne i chromatyczne i pogłębia poprzez zwiększenie jego wartości, jego wyraźną siłą.Kiedy rozpoczęła się sztuki abstrakcyjnej były wielkie spory, mówił, że nie był w sobie sztukę, w czasach Prehistorycznych wykorzystywano stylizacja i geometrismo, ale z biegiem czasu stał się niewyczerpanym źródłem pomysłów dla artystów naszego wieku, teraz jest czas, kiedy nikt nie śmie wątpić w jego istnienie i tożsamość, jak sztuka, siebie.

Definicji tego pojęcia zawiera wiele sztuk wizualnych, jak malarstwo, rzeźba czy grafika, ale można go również zobaczyć w tym sztuka, w niektórych dzieł sztuki, na przykład, może to być architektura. W końcu sztuki abstrakcyjnej można znaleźć w każdej kategorii tradycyjnej sztuki, nawet muzyki, tańca, literatury. Nawet sztuka abstrakcja, jednak wiadomo, istnieją dowody na to, że istnieją takie wyrażenia.Dzieło streszczenie nie może wskazywać na coś siły zewnętrznej, to znaczy, że ta praca daje zobaczyć nową rzeczywistość bardzo różni się od tego, co widzimy. W ten sposób, streszczenie sztuka to taki, który zastępuje wszystkie rodzaje obrazów (Krajobrazy, postacie, przedmioty, kształty, itp.). Dlatego sztuka abstrakcja nie uważa, że konieczność przedstawienia figuratywne, więc często zmieniać jej na język wizualny, który ma swoją wartość. Aby zrozumieć trochę więcej o języku to pojęcie sztuki będziemy musieli otworzyć formularz, linie stanowić strukturę, która może być inną wizję, którą mamy w rzeczywistości, i w końcu musimy znać wartość koloru.Po zakończeniu ii Wojny Światowej powstało ruchu artystycznego abstrakcja ekspresjonizm. Ich bazy znajdowały się w surrealizm, łącząc różne techniki w jednej pracy. Ważny styl, który staje się bardzo popularny w tym ruchu jest kolaż, który korzysta z kombinacji różnych materiałów lub abstrakcja elementów.