Barcelona-tydzień twórczośći

barcelona
Barcelona Design week pokaże, 120 imprez, bardziej transformacji działalności twórczej.Konstrukcja ma większą moc, transformator do tego, aby spowodować zmiany z pozytywnego oddziaływania na społeczeństwo. W wartość ta jest ustawiana xii edycji Barcelona Design Week (BDW), który odbędzie się w dniach od 6 do 14 czerwca, na zorganizowanej BCD (Barcelona Design), przy wsparciu Urzędu miasta Barcelony. Inny cel nowego wydania-to nie rozprzestrzeniły się bardziej niż kiedykolwiek i przyciągnąć więcej obywateli, i z tego horyzontu wzrasta o 50% działalności. Będą ponad 120 różnych przestrzeni, w dzielnicy Sant Martí), Stare Miasto, Eixample i Gracia, w zasadzie, i z epicentrum w Projekt Hub w Barcelonie, na placu Chwały.

Design Indaba

Design Indaba
Dziewięć dni, aby wstrząsnąć i sprawiają, że widoczne w sektorze twórczym Barcelony, wzięło udział 89 organizacji, które przygotowali wystaw, seminariów, konferencji i prezentacji, a także schematy, otwarcia, działalność, networking, spektakle i święta. Wszystko kręci się wokół władzy transformatorem projektowanie w sferze społecznej jako czynnik innowacyjności, zrównoważonego rozwoju i poprawy jakości życia ludzi.Jednym z najlepszych przykładów takiego motywem przewodnim będzie wstępnej konferencji „Projekt dla lepszego świata: Apostándolo wszystko na przyszłość, twórczego Afryki”, Ravi Naidoo, w auli Projekt Hub Barcelona dzień 6. Наиду ci swój punkt widzenia, jako Stwórcy Design Indaba, organizacja, która prowadzi różne projekty transformatorów w Południowej Afryce, z takimi inicjatywami, jak Your Street Challenge, projekt modernizacji miasta, jak cape Town lub Johannesburg z wielu zasobów, i wiele pomysłowości. Design Indaba program kształtowania własnego i publikacji.

Integracji osób z ryzykiem przeniesienia własności jest częścią programu społecznej odpowiedzialności niektórych firm, ale podstawowe wystawa tygodnia designu oferuje pójść jeszcze dalej. ‚Zbilansowany skład i najbardziej skuteczne. Różne spojrzenia na procesy twórcze’ chcesz użyć wartości mechanizmu różnicowego, które mogą prowadzić do tworzenia zbiorowych ryzyko wykluczenia, czy to z powodu choroby lub sytuacji osobistej i podzielić się swoim doświadczeniem z gośćmi.W tym celu, będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach, co tworzy wzór, który dotyka różnych dziedzinach, które mają wpływ na bezdomnych, którzy uciekają od konfliktu lub niepełnosprawności fizycznej lub psychicznej. Niektóre ze stowarzyszeń, które biorą udział w tej inicjatywie, kurator Martín Azúa Curro Claret, to Dom Charlotty, Els Arrugats lub Integralia.

Instalacje Plastyczne

instalacja plastyczna
Pozytywną dynamikę wzrostu w ostatnich latach, aby stać się biegunem kreatywności, BDW również chce dać znaczącą rolę w dzielnicy Poblenou i robi to z nową inicjatywą, która w kolejnych edycjach będzie rozjazdami po mieście. W Poblenou Design Day chcesz zrobić hałasu w sobotę, 10 studiów projektowania, architektury i przestrzeni, tworzenia parafii aliarán, aby otworzyć drzwi do ludzi i zaoferować warsztatów, wystaw czy prezentacji. W ciągu całego dnia, autobus ułatwi poruszanie się między 24 przestrzeni uczestników i święto się skończy, muzyka, światło i jedzenie.Z takim samym hasłem „transformacja społeczeństwa”, kongres BDW oferuje myśleć o pozytywnym wpływie projektu i możliwości konwersji z pomocą prawdziwych przypadków firmy, które stawiają ludzi w centrum projektu. Innowacji, zrównoważonego rozwoju i oddziaływania będą niektóre tematy, które będą próbować odpowiedzialnych firm, takich jak Facebook lub Here i dziekan Instytutu Wzornictwa w Chicago, Denis Weil.W Talent Show jest jedną z innowacji, mających na celu talentów, który odbędzie się 14-dniowe, w sali INNEGO. Wezmą udział uczniowie dziewięciu szkół projektowania miasta, które zaprezentują swoje kreacje do firm i organizacji, aby przyciągnąć nowych obietnic konstrukcji. Miejsce, aby rozpocząć wykrywanie przyszłe Zygmunt Bauman, John Berger, David Bowie, Harper Lee, Muhammad Ali i Zaha Hadid, osobowości, że kampania Barcelona Design Week on mówi, na przykład, jak się do transformacji społeczeństwa.